HAKKIMIZDA

KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız hizmet vermekte olduğu yangın söndürme sistemleri ilk olarak yangınların önüne geçmeyi hedeflemektedir. Daha sonra oluşan yangınların büyümesini ve etrafa yayılmasını engellemektedir. Başlıca Ürünlerimiz; Co2 Yangın Söndürme Tüpü , Köpüklü yangın Söndürme Tüpü ve Yangın Söndürme Tüpü kgveya Çeşitli Boyut / Ebatlarda Co2 Yangın Söndürücüler Yangın Söndürücü Tüpler Her Bütçeye Uygun İşyeri ve Kurumsal Yangın Tüp Çeşitleri Satışı Yapmaktayız. En Yeni ve Son Teknoloji Ürünler İçin Fırat Yangın Ve Güvenlik Sistemleri'ni Tercih Ediniz.

DANIŞMANLIK: Yangın söndürme senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yagına karşı alınması önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

PROJELENDİRME: Yangın söndürme sistemlerini uzman mühendis kadromuzla, güncel hesap ve dizayn yazılımları desteğiyle, uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.

MALZEME TEMİNİ: Fırat Yangın, yangın korunum sistemleri ekipmanlarını, ülkemizde temsilciliğini yaptığı, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararası firmalardan sağlanmaktadır.

UYGULAMA & MONTAJ: Montajı yapılan yangın korunum sistemleri, mühendislerimiz tarafından test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve çalışır halde kullanıcıya teslim edilir.

DEVREYE ALMA: Malzemesini temin ettiğimiz ve uzmanlık gerektiren özel yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumuna da gerçekleştirebilmekteyiz.

KONTRATLI BAKIM: Yapılarda kurulmuş olan yangın söndürme sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

Vizyonumuz

Fırat Yangın Ve Güvenlik Sistemleri olarak bizler, bulunduğumuz piyasanın her geçen gün biraz daha gelişmekte olduğunun bilincinde hareket ederek müşterilerinden gelen istek ve taleplere cevap verebilecek bilgi ve deneyime sahibiz. Profesyonel ekibimiz ile yangın söndürme ekipmanları satış ve satış sonrası destek hizmetlerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde yangın güvenlik sistemleri sektöründe en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak, maddi ve manevi tüm unsurları çalışanları ile paylaşarak sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Telefonla Sipariş