Haberler

Neden Fırat Yangın Sistemleri?

Neden Firat Yangin Sistemleri?

Fırat Yangın ve Güvenlik Sistemleri 2006 yılından itibaren deneyimli, bilgili ve dinamik kadrosuyla sizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla Türkiye genelinde yangın tüpü dolum, satış ve bakımı, yangın algılama sistemleri, otomatik söndürme sistemleri, yangın eğitimi alanlarında hizmet vermektedir. Firmamız, sizleri ve çalışanlarınızı yangına karşı bilinçlendirmek amacı ile Sertifikalı Yangın Eğitimi Programı ile can ve mal güvenliğinizi sağlamaktadır.
İlkelerimiz; 


√ Kaliteli ve uygun ürün seçenekleri ile müşteri memuniyeti sağlamak 
√ Hizmet sonrası müşteri takibi 
√ Dürüst çalışma ve güvenli çalışma prensip anlayışımızın devamlılığı 
√ Sektörde ilerlemek ve sürekli yenilikci olmak.

Çalışma Şeklimizle Fark Yaratıyoruz !
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin, iş yerinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle 
sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.
Bizi Arayın !İstanbul ve Türkiye genelindeki yangın tüpü dolumu, satışı, bakımı, yangın algılama ve otomatik söndürme sistemleri, yangın tüpü toptan & parakende satış ve fiyat için bize 0216 634 34 14 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  • Fırat
  • Yangın
  • Güvenlik
  • Sistemleri
Neden Firat Yangin Sistemleri?
Bu Habere Oy Ver (1 - 5 Yıldız)
İzlenme: 736
12-12-2018 23:31 Yazar : Fırat Yangın

Yangın Söndürme Tüpü Toptan Parakende Satış , Karbondioksit yangın söndürücü , Yangın söndürücüler, Yangın söndürücü tüp, Yangın tüpleri kontrolü Dolum Ve Bakımı , Yangın malzemeleri, Yangın sprink ,Yangın tüp çeşitleri, Yangın dolap, Co2 yangın söndürme tüpü, Karbondioksit yangın söndürme tüpü ,Köpüklü yangın söndürme tüpü ,Yangın söndürme tüpü 6, 9, 12, 25 kg ve 50 kg Yangın söndürme tüpü İstanbul ,Yangın söndürme, Gazlı yangın söndürme, Köpüklü yangın söndürme, Yangın söndürme aletleri, Yangın söndürme araçları, Yangın söndürme ekipmanları, Yangın söndürme tüpü sistemleri için bize 0216 634 34 14 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Fırat Yangın

Yeni Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yapılmamış.

Telefonla Sipariş