Haberler

Fırat Yangın ve Güvenlik

Firat Yangin Ve Guvenlik

Talebiniz doğrultusunda, teknik servis hizmetimiz uzman kadrodan oluşmakta olup, yangın ve güvenlik sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize teknik destek vermektedir. 

Bu hizmetler:

♦ İşletme ve idarelerde bulunan bütün yangın algılama ve söndürme sistemlerinin periyodik bakım, onarım ve kontrol ile test işlemlerinin yapılarak test ve kontrol raporlarının düzenlenmesi.

♦ Yenilenen teknolojik gelişmelerin mevcut sistemlere uygulanmasıyla mevcut sistemlerin de teknolojik gelişimlerinin sağlanması.

♦ Teknik servis bakımlarıyla, belirlenen periyotlarda işletmelerde incelemelerin yapılması ve ileriye dönük olarak sistemlerde oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesi ve gereken tedbirlerin alınması.

♦ Satışı yapılan tüm ürünlerin montaj ve devreye alma işlemleri yapılarak ürünlerin ve sistemlerin kullanımı konusunda teknik eğitimlerin verilmesi.

İstanbul ve Türkiye genelindeki yangın tüpü dolumu, satışı, bakımı, yangın algılama ve otomatik söndürme sistemleri, yangın tüpü toptan & parakende satış ve fiyat için bize 0216 634 34 14 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  • Fırat
  • Yangın
  • Güvenlik
  • Sistemleri
Firat Yangin Ve Guvenlik
Bu Habere Oy Ver (1 - 5 Yıldız)
İzlenme: 948
09-01-2019 18:40 Yazar : Fırat Yangın

Yangın Söndürme Tüpü Toptan Parakende Satış , Karbondioksit yangın söndürücü , Yangın söndürücüler, Yangın söndürücü tüp, Yangın tüpleri kontrolü Dolum Ve Bakımı , Yangın malzemeleri, Yangın sprink ,Yangın tüp çeşitleri, Yangın dolap, Co2 yangın söndürme tüpü, Karbondioksit yangın söndürme tüpü ,Köpüklü yangın söndürme tüpü ,Yangın söndürme tüpü 6, 9, 12, 25 kg ve 50 kg Yangın söndürme tüpü İstanbul ,Yangın söndürme, Gazlı yangın söndürme, Köpüklü yangın söndürme, Yangın söndürme aletleri, Yangın söndürme araçları, Yangın söndürme ekipmanları, Yangın söndürme tüpü sistemleri için bize 0216 634 34 14 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Fırat Yangın

Yeni Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yapılmamış.

Telefonla Sipariş